Sıkça Sorulan Sorular
E-ihlal her an yanınızda !
Sadece 2 adım ile E-ihlal sistemine üye olabilirsiniz. Birinci adımda kişisel bilgilerinizi girin, üyeliğinizi gelen aktivasyon mesajındaki şifreyi girerek aktif edebilirsiniz.
Kullanıcı panelinizden takip etmek istediğiniz aracınızın plakasını girin, ödemenizi gerçekleştirdikten sonra operatörlerimizin onayı sonrasında sorgulamanız saniyeler içinde başlayacaktır. İşte hepsi bu kadar!
Üyelik işlemlerinde yapılan hataların düzenlenmesi kullanıcılar tarafından mümkün değildir. Bu tür işlemleriniz için info(at)veribil.com.tr adresine konu ile ilgili eposta göndermeniz gerekmektedir. Destek ekibimiz en kısa sürede yanlışı düzeltmek için sizinle irtibata geçecektir.
E-ihlal sistemine kayıt edeceğiniz e-posta adresine sistem her gün otomatik olarak geçiş ihlallerinize ilişkin bir rapor gönderecektir. Raporu inceleyerek ödemenizi gerekli makamlara yapabilirsiniz.
4982 Sayılı bilgi edinme kanunları esasına dayalı olarak, size ait olmayan başka bir aracı sorgulamak mümkün olmadığından bu konuda sizelere yardımcı olamıyoruz. Her üye sadece kendine ait olan bir aracı sorgulayıp takip edebilir.