E-ihlal Nedir?
Şimdi sizde üye olun E-ihlal ile cezasız geçişler ile zamanında ödeme yapın!

E-ihlal tahmin ettiğinizden daha hızlı ve daha kolay.

Sisteme üye olduktan sonra dakikalar içinde aracınızın plakasını sorgulayabilir, Bu sayede E-ihlal denetiminde olan KGM ve özel işletmelere ait bütün ücretli yollarda ki ihlalli geçişlerinize, EGM bünyesinde ki bütün Trafik cezalarınıza detaylı, güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


E-ihlal, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Avrasya tüneli, Bursa Osmangazi Köprüsü gibi bütün ücretli yollara hakim, aynı zamanda EGM sistemine kaydı geçen trafik cezalarını anlık olarak sunan, müşterilerine %100 kapsama alanına sahip bir sorgulama ortamı sağlamak için kurulmuş bir platform hizmetidir.

Güçlü altyapısı ve güvenilir iletişim protokollerine sahip E-ihlal platformunda bir tık ile size ait araçların bütün geçiş ihlallerini ve trafik cezalarını sorgulayabilirsiniz.Şimdi Üye ol !

E-ihlal her zaman güvenli !


E-ihlal de oluşturacağınız üyeliklerde sizin izniniz dışında herhangi bir işlem gerçekleştirilmesi mümkün olmadığı gibi, E-ihlal bilgilerinizi 3.Şahıslar ile paylaşmaz.Şimdi Üye ol !